O nás

Jsme malý rodinný tým s velkou tradicí, zkušenostmi a nadšením. Milujeme svou práci a neustále se snažíme zdokonalovat své metody. Těšíme se na setkání s Vámi.

Gabriela Kořínková

Terapie SRT, SpR, výklad karet

V letech 1995 – 2016 působila jako operní pěvkyně nejen v ČR, ale i v zahraničí pod uměleckým jménem Gabriela Jelínková. Lidem začala pomáhat na základě své osobní zkušenosti s metodou SRT, se kterou se poprvé setkala v roce 2009 a která jí od základu změnila život. Na kontě má stovky spokojených zákazníků, kterým dokázala pomoci s řadou problémů v takřka všech životních oblastech.

Vzdělání: Universität Mozarteum Salzburg (sólový zpěv, píseň a oratorium) / Konzervatoř Č.Budějovice (sólový zpěv) / Spiritual Response Therapy I. a II. stupeň / Spiritual Restructuring / Škola jógy FISAF (hatha joga basic a hatha joga advanced, certifikát: Pranajáma, Mudra, Bandha) / Goethe Zertifikat C1 / BULATS C1 Deutsch / ESCC Certificate German Language for Advanced

IČ: 65979141

Petr kořínek

Terapie SRT, SpR, MEL a masáže

Masér a certifikovaný terapeut metody SRT a SpR. Je autorem unikátní terapie MEL (Metoda Energetického Léčení), ve které pracuje nejen s fyzickým tělem, ale i energetickými obaly těla a rozkrývá tak příčiny bolestí a bloků. Specializuje se na tradiční čínskou a těhotenskou masáž, dále na sportovní a rekondiční masáž. Je vyhledávaným odborníkem pro svůj osobitý a vstřícný přístup ke každému klientovi.

Vzdělání a ocenění: Profesní kvalifikace Sportovní a rekondiční masáž / Spiritual Response Therapy I. a II. stupeň / Spiritual Restructuring / SRA Intensive Skills / Certifikát Medová masáž / Certifikát Breussova masáž / Medaile za záchranu lidského života / Medaile za záchranu lidského života 2. stupně / Diplom KBT (Kognitivně-behaviorální terapie) / Soukromé studium u čínského mistra Zhi Yuan Do

IČ: 06104258


Chcete se nás na něco zeptat?