Ohlasy

Zlepšení (2.10.2019)

Milá Gabrielo, děkuji Vám za vše, za milá slova i podporu i terapii. Po Vašich terapiích jsou cítit změny, jak doma, tak pracovně. Je to neuvěřitelné, ještě jednou děkuji!!! 

Psychická úleva (19.9.2019)

Dobrý den Gabrielo,

navazuji na SRT terapii a výklad karet, který jsem u Vás absolvovala. Je to 14 dní a mohu říci, že mi to pomohlo více, než roční navštěvování psycholožky, jsem opravdu nadšená.

Úleva od bolesti (11.9.2019)

Dobrý den Petře Vám přeji,

moc děkuji za pomoc mamince s tím kolenem. Je to neskutečné, jak jste jí pomohl, už jí nic nebolí a krásně chodí a také Vám moc děkuje za neskutečnou úlevu.

Výklad karet (11.9.2019)

Paní Gabrielo,

Vaše výklady jsou přesné a plní se… Jste úžasná, děkuji.

Pomoc synovi (27.8.2019)

Petře,

moc Vám děkuji za syna. Více než rok jsme trávili po doktorech a nikdo s ním nic nesvedl, jen samá antibiotika. Až teď po tom, co jsem Vás poznala, je to vše díky Vám pryč. Bylo to náročné, ale věřila jsem Vám a ještě jednou Vám z celého srdce děkuji.

Lepší život (23.8.2019)

Paní Gabrielo,

chci Vám moc poděkovat, protože jsem u Vás byl v roce 2016 na terapii SRT a od té doby se spoustu věcí zlepšilo a změnil se mi život k lepšímu o 100%. Díky této terapii jsem změnil práci, přestal se stýkat s lidmi, kteří mi nesvědčili atd. Neuvěřitelně jste mi pomohla a já mám díky tomu lepší život.

Sportovní úraz (12.5.2019)

Moc Vám děkuji za všechno. Je mi líp a líp. Jsem rád, že Vás mám ve svém životě. Děkuji!

Únava a bolest hlavy (7.5.2019)

Paní Gabrielo, cítím se mnohem líp. Děkuju mockrát, jsem moc šťastná. Díky Vám si můžu užívat života 🙂

Výklad karet (6.5.2019)

Vážená paní kartářko,

úplně mne překvapilo, jak se Vaše slova shodují s aktuální situací života mého syna. Až neuvěřitelné. Syn byl šokován, jak přesně jste popsala jeho duševní rozpoložení. Pak se stále jen usmíval.

Úraz ucha (3.5.2019)

Pane Kořínku, děkuji za Vaší rychlou pomoc s úrazem mého syna. Bolest a pískání v uchu po Vašem zásahu přestalo do druhého dne – přesně jak jste říkal.

Výklad karet (8.4.2019)

Dobrý večer Gábinko, moc moc děkuji, že jste mě nastínila, jak to je a co by jsme měli na sobě zapracovat. Moc si toho vážím a určitě Vám zůstanu věrná a ráda využiji Vašich služeb a pomoci. Jste skvělá, takových lidiček je velice málo.

Výklad karet (29.3.2019)

Děkuji za hezký výklad. Zatím vás chci informovat, že vše co jste mi řekla u velkého výkladu se splnilo. Moc mi pomáháte, děkuji.

Svědění kůže a bolest zad (12.3.2019)

Dobrý den Gábi, chtěla jsem Vám jen říct, že mě strašně překvapilo, že to svědění úplně přestalo. Moc Vám děkuju! Občas zlobí ten pravý bok od zad, ale lepší to také je.

Únava (7.2. 2019)

Paní Gabrielo,

úterý během dne bylo celkem náročné, večer jsem se už cítila lépe, ale dnes byl velký zlom a přestávám cítit napětí a cítím úlevu. Děkuji Vám.

Terapie SRT (2.8.2018)

Pane Kořínku, zase cítím pokrok. Ač jsem poznala hodně a vážně dobrých terapeutů, tak musím konstatovat, že Vy jste nejlepší pomocník světla, co jsem mohla vůbec potkat. Moc si Vás vážím. A děkuji za Vaši trpělivost a pomoc!

Terapie SRT (2.8.2018)

Dobrý den, paní Gabrielo, moc moc Vám děkuji:-). Cítím se dobře, mám pocit, že jste vzala moji duši a omyla ji v křišťálové vodě. Nálada, vnitřní cítění, vnímání všeho, co se děje, se mění téměř okamžitě po mojí návštěvě u Vás.

Výklad karet (15.7.2018)

Dobrý den, paní Gábinko, já Vám moc děkuji za vyložení karet, moc si Vás vážím a ještě jednou moc děkuji. Musím říci, že máte naprostou pravdu. Dala jste mi takovou jistotu, že si říkám, že snad vše zvládnu.

Pomoc s energií (21.5.2018)

Dobry vecer Petre, moc dekuji, davate mi moc energie. 🙏😇 Jsem rada, ze jsem vas potkala. I kdyby nejaky bubak prisel napisi. Ale moc dekuji Lucie

Pomoc od bolesti (25.4.2018)
Tak nevím, co jste se mnou udělal, jsem na procházce a vůbec mě nic nebolí! Úžasné, děkuji moc!
Ohlas na masáž (9.12.2017)
 JEN DVĚMA SLOVAMA: NEOBYČEJNÁ SPOKOJENOST!
Těhotenská masáž (3.12.2017)
Dobrý večer Petře,
moc díky za SMS, musím říct, že se cítím opravdu dobře a hlavně plná energie, tak snad to vydrží až do porodu. 🙂 Určitě se ozvu, abychom se domluvili na masážích po šestinedělí. Ještě jednou díky za prima zážitek!
Uvolnění od bolesti (27.11.2017)
Dobrý den,
krásně jste mi uvolnil to tříslo a vydrželo až do včerejška, večer už jsem cítila blížící se úplněk. Ale v týdnu jsem byla nadšená. To je okamžitě jiná nálada, když povolí ta stálá bolest. Takže děkuji a přeji krásný týden!
Nemocná Pěnkava (21.11.2017)
Dobrý den paní Gabrielo,
hlásím, že hned od druhého dne byla pěnička o 200% lepší a od té doby se postupně pomalinku dostává do normálu. Ještě jednou moc moc děkuji!!!
Uvolňující masáž (15.11.2017)
Ahojky, hezké ráno!
Po masáži úplně super. Zlepšuje se to po každé masáži. Díky. 🙂
Odstranění brnění v rukách (30.10.2017)
Dobré ráno,
moc Vám děkuji – máte zlaté ručičky. Brnění přestalo hned po masáži. Přeji Vám krásné dny a moc se těším na viděnou.
Onkologický problém (27.4.2017)
Dobrý den paní Jelínková,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za čištění mé matky v březnu 2017. Na začátku března byla přemístěna do léčebny následné péče se slovy, že už není možné další léčení nádoru v břiše a že to nebude mít dlouhého trvání. Stávala se z ní den ze dne odevzdaná lidská troska a to ještě nevěděla celou pravdu. Po kontaktování Vás, ze dne na den začala rozkvétat, mít hlad a různé chutě na jídlo (což už se nestalo dlouho), začala více chodit, břicho se ji začalo menšit a včerejší rozhovor s jejím panem doktorem nám to potvrdil. Dodalo jí to tolik síly a energie, že současné výsledky krve, jsou natolik příznivé, že vážně uvažují o tom, že by znovu kontaktovali onkologii, ze které ji odvezli, a začali ji znovu léčit. Rozhodně tím nechci říct, že je vyhráno, ale bylo úžasné pozorovat tu změnu, která vede evidentně k možnému uzdravení. Chtěla jsem aby jste měla zpětnou vazbu a hlavně Vám ještě jednou poděkovat.
Poděkování (14.10.2016)
Nikdy bych nevěřila, že po schůzce na SRT se budu cítit tak uvolněně, energicky, (nemluvě o vyřešení zdravotních problémů, které MUDr. za téměř rok nevyřešil). Jako by ze mě spadl jakýsi pomyslný balvan. Zajímavé bylo, že i okolí se mně ptalo, co se stalo se mnou za závratnou změnu? Přítel mě nechápavě pozoroval, …. co se děje? Kolegové v práci usoududili, že mám milence a nechci to prozradit:-) Tak jak já jsem se cítila, tak jsem i působila na okolí. Vřele mohu doporučit.
Bolesti zad  (12.10.2016)
tak, jako vždy, Vás moc moc zdravím a děkuji. Po poslední návštěvě u Vás opět cítím rychlé zvraty v mém životě. Po těle se cítím skvěle, záda, která jsem měla jak zamotané klubko vlny a samý uzlík, který mě dřel, cítím uvolnění a jako kdyby se mé tělo více rozprostřelo do prostoru, jako kdybych nevnímala hranice mého těla.
Životní změny (11.8.2016)
Už dlouho Vám chci  poslat slova poděkování za to, že jste mě opět (již před pár týdny, kdy jsem u Vás byla podruhé na SRT) moc pomohla. nemění se pouze můj vnitřní stav a pohled na realitu, ale mění se postupně, pomalu realita a můj život. Když jsem u Vás byla podruhé, očekávala jsem únavu jako při první návštěvě u Vás, ale tentokrát byl průběh úplně jiný. Cítila jsem příval energie a měla jsem pocit, že snad vzlétnu. Žádný pocit únavy a vyčerpání nepřišel.
Příval energie (26.6.2016)
Moc děkuji za náročný 🙂 výkon při terapii, už když jsem od vás odcházel tak jsem se cítil daleko lépe. Včerejší čištění bylo opravdu velmi důkladné a pro mě bych řekl osvobozující. Moc Vám za vše děkuji a vážím si vaší práce, pomoci a energie, kterou jste do toho vložila.
Uvolňující masáž (4.5.2016)
Děkuji za úžasnou masáž, která je umocněna velice příjemným uvolňujícím prostředím. Cítil jsem se velice příjemně a to i díky vašemu lidskému a profesionálnímu přístupu. Díky a přeji ať se daří. Brzy se zase zastavím. Pavel H. 😉
Doporučuji! (18.4.2016)

Velice příjemné a energii dobíjející místečko a skvělá masáž a ještě příjemnější človíček 🙂

Regenerační masáže (12.4.2016)
Masáže u Petra pravidelně navštěvuji a mohu všem jen doporučit! Děkuji hlavně za pomoc po mém úrazu, velice se mi ulevilo.
Poděkování za masáž (11.4.2016)
Děkuji za masáž, která mi moc pomohla, krásné prostředí a profesionální přístup. Všem mohu jen doporučit.
Masáž (11.4.2016)
Nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažila. Skvělý přístup, krásné prostředí. Díky.
Zlepšení nespavosti (30.3.2016)
Uplynul nějaký čas, co jsem u Vás byla na SRT. Ten den jsem byla opravdu hodně hodně unavená. Ale téměř okamžitě nastaly změny, v noci se nebudím s pocitem, že mám na hrudi kámen, ale lehce dýchám, energie, která se vytratila zase pulsuje mým tělem, cítím se více zakořeněná v životě, prožívám více činnosti.  Paní Gabrielo, děkuji Vám za Váš čas, který jste se mnou strávila a i za čas, který jste věnovala těmto mým řádkům. Vím, že pokud budu cítit, že potřebuji ještě něco dočistit, s důvěrou se na Vás zase obrátím. S velkou úctou Alena.
Zlepšení nálady (19.3.2016)
 Jen Vás chci potěšit a poděkovat za terapii SRT. Po včerejšku cítím o mnoho a mnoho víc energie a lepší nálady. Uzdravení se blíží.
Záchrana (27. 10. 2015)

Gábi, ta nedělní SRT mě doslova zachránila… sama víš co jsem tam měl za hrůzy. Každou minutou se do mě vléval nový život. Tvá pomoc se začala projevovat okamžitě v následujících dnech, samotného mě to překvapilo. Vím že by mi nikdo v tomto nedokázal pomoci tak jako ty. Z beznaděje mám sílu zase se porvat ze životem! Lidé jako ty jsou dar od našich stvořitelů. Patří ti můj velký dík! Dávej na sebe pozor, ahoj Pavel 🙂

Problém s uchem (25. 8. 2015)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za červencovou pomoc, ohledně problémů s hučením v uchu – vše se opravdu srovnalo 🙂 Moc si vážím toho, že jste to pro mě udělala i na dálku.

Pomoc s ekzémem (16. 8. 2015)

Dobrý den,

moc děkuji za pomoc se synovým ekzémem, rychle se mu ztrácí. Nejprve jsem u něho pozorovala velké napjetí, stres, ale pak najednou obrovskou úlevu. Bylo to asi v rámci čištění. Během 2. a 3. dne byl ten mega ekzém skoro pryč. Děkuju moc za všechno!

 

Poděkování za psychickou úlevu (8. 7. 2015)

Dobrý den 🙂 Ráda bych Vám poděkovala za příjemné absolvování terapie SRT, na které jsem byla cca před 14 dny. Psychicky mi to pomohlo neuvěřitelně, cítím se svěží, lehčí, prostě v pohodě.

Pomoc od bolesti a s nespavostí (11. 2. 2015)

 

Paní Gabrielo,
děkuji Vám za všechno, záda mě přestala bolet, spím, neberu prášky a dívám se na svět mnohem pozitivněji. Mockrát děkuji za energii, kterou jste mi dala a vrátila mi chuť do života.

Pomoc v pravou chvíli (9. 1. 2015)

 

Naprostá spokojenost, profesionální přístup 🙂
Únavový syndrom (14. 1. 2014)
před 3 měsíci jsem navštívila paní Gabrielu a musím říct,že jsem byla velice překvapená příjemným prostředím a úžasnou atmosférou,kterou paní Gabriela vytvořila…přišla jsem hledat pomoc při řešení mnoha osobních problémů,s problémy psychického rázu,které se začly promítat i na mém fyzickém těle a zejména s chronickým únavovým syndromem,s kterým se potýkám již mnoho let….z počátku jsem k metodě SRT byla trochu skeptická,ale dnes bych ráda paní Gabriele poděkovala,protože mnoho mých problémů se hodně zlepšilo a některé zejména chronická únava zmizela nadobro…a toto je dar k nezaplacení
Díky za záchranu! (14. 1. 2014)

V minulém roce mě potkalo spoustu nepříjemných situací. Asi nejzásadnější rána byla smrt mého táty. Před rokem jsem k paní Gabriele přišla jako hromádka neštěstí, která nevěděla kudy kam. Opravdu jsem byla před psychickým i fyzickým zhroucením. Během jednoho sezení mi dala znovu chuť žít – ne jen přežívat. Tuto metodu jsem vůbec neznala, proto jsem trochu váhavě čekala, jak pomůže. Naprosto nepřekonatelně! Už rok paní Gabrielu víceméně pravidelně navštěvuji. Pomáhá mi pochopit věci, které se kolem mě dějí a bezprostředně dotýkají – všechno najednou dává smysl a člověk se se vším, co ho musí potkat lépe vyrovná a smíří. Díky za světlo na cestě!

 

veliké poděkování (13. 1. 2014)

 

Paní Gabriele a terapii SRT, vděčím za mnohé. Je to velice účinná metoda. Překonala všechny mé představy. Vhodná pro ty, kteří se chtějí zbavit svých bloků na jakékoliv úrovni. Tato metoda mně příjde jako nejúčinnější ze všech, které jsem doposud měla možnost vyzkoušet. Nebojte se tedy poodhalit kořeny a prapříčiny svých potíží, je to prostě jako očistná koupel na duši.

na me to vychazi!!! (20. 3. 2013)

Chci se podekovat Gabriele touto cestou za podporu diky kartam, ktere mi vyklada uz temer rok a popravde mi to moc pomaha se v nekterych vecech rozhodovani nebo se necemu o cem jsem tusil ze neni dobre -vyhnout!!Jeste jednou diky Gabi