Služby

Nabízíme velké množství profesionálních služeb v oblasti masáží, terapií a výkladu karet. Nejste si jistí, která nabídka by byla vhodná k vyřešení Vašeho problému či kolik Vás to bude stát? Rádi Vám poradíme s výběrem nejvhodnější terapie a vysvětlíme podrobnosti. Kontaktujte nás níže.

Terapie SRT

Základem SRT (Terapie duchovní odpovědnosti) je pečlivý proces zkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů k odhalení a uvolnění skrytých bloků na zdraví, štěstí a duchovním růstu.

Terapie SpR

Systém spirituálního restrukturování pracuje na několika úrovních: mentální, emocionální, fyzické a duchovní. Je nejkompletnějším a nejúplnějším ze všech dosud známých systémů práce s vědomím.

terapie MEL

Metoda energetického léčení byla vyvinuta Petrem Kořínkem. Pracuje hlavně s fyzickým tělem, velmi rychlým způsobem dokáže odstranit nejrůznější bloky a pomoci tak od bolestí a problémů.

Masáž celého těla

Masáže jsou přirozenou součástí fyzické i duševní očisty. Masáž celého těla je klasická, uvolňující a antistresová. Působí regeneračně na celé tělo i mysl.

masáž nohou

Jedná se o klasickou uvolňující masáž vašich unavených nohou.

Masáž zad

Tato masáž se zaměřuje na celou plochu zad. Je velmi účinná např. po dlouhodobém sezení či cestování.

masáž zad a krční páteře

Jde o masáž uvolňující celou plochu zad, zaměřenou především na odstranění bolestí krční páteře a ramen.

masáž zad, šíje, dol.k.zezadu, hýždí

Tato masáž uvolňuje a regeneruje nejen celou plochu zad, ale i dolních končetin, kde často vznikají velké bloky a příčiny bolestí v těle.

těhotenská masáž

Masáž přinášející jemnou úlevu od napětí a bolesti zad v období těhotenství.

tradiční čínská masáž

Čínské masáže vycházejí z harmonizace energií v našem těle. Jejich součástí jsou vonné bylinné oleje a další přírodní přípravky, které podpoří celý ozdravný proces a zároveň navodí uklidňující uvolněnost. 

mobilní masáž

Dopřejte si kompletní masérské služby přímo v pohodlí Vašeho domova.

výklad karet

Zažijte výklad karet, který Vás pozitivně naladí, nasměruje na správnou životní cestu a odkryje překážky ve všech životních oblastech. 


chcete se nás na něco zeptat?