Terapie MEL

Tato metoda není:

  • lidové léčitelství
  • hypnóza či regrese
  • léčení pomocí přikládání rukou
  • náhrada běžné lékařské praxe

metoda energetického léčení

Unikátní MEL – Metoda Energetického Léčení přišla na svět v roce 2018 a jejím autorem je Petr Kořínek. Pracuje nejen s fyzickým tělem, ale i energetickými obaly těla, ve kterých odkrývá hluboce zakořeněné bloky a velmi rychlým způsobem je dokáže odstranit a pomoci tak od bolestí a problémů.

Upozornění

Nejsem poskytovatelem zdravotních služeb ve smyslu zák. 372/2011 Sb. a ani zdravotnickým pracovníkem.

Pacient by měl před podrobením se léčení pomocí MEL vždy svůj stav (zdravotní problémy) konzultovat s příslušným lékařem a dále konzultovat s lékařem, zda metoda MEL může či nemůže mít eventuální neblahý vliv na jeho zdraví. Případné změny zdravotního stavu (zhoršení, komplikace) pak opět konzultovat s lékařem.

V rámci ČR je MEL metoda vnímána dozorovými orgány na poli zdravotnictví jako metoda tzv. „alternativní”, kterou vzhledem ke stávající platné legislativě nelze považovat za zavedenou metodu (zák. č. 373/2011 Sb., § 33), není součástí doporučených léčebných postupů garantovaných odbornými lékařskými společnostmi, neprošla ověřováním (včetně účinku a bezpečnosti podávaných přírodních látek) a nelze tudíž dozorovými orgány na poli zdravotnictví garantovat její bezpečnost a účinnost. Veškeré procedury tak klient podstupuje po svém svobodném, informovaném rozhodnutí a na své riziko.


Moc Vám děkuji za syna. Více než rok jsme trávili po doktorech a nikdo s ním nic nesvedl, jen samá antibiotika. Až teď po tom, co jsem Vás poznala, je to vše díky Vám pryč. Bylo to náročné, ale věřila jsem Vám a ještě jednou Vám z celého srdce děkuji.


Moc děkuji za pomoc mamince s tím kolenem. Je to neskutečné, jak jste jí pomohl, už jí nic nebolí a krásně chodí a také Vám moc děkuje za neskutečnou úlevu.


Metoda Energetického Léčení 1.100,- / hod

objednejte se ještě dnes.