Výklad karet

Výklad karet nesmí klienta vyděsit, ale nasměrovat ho na lepší životní cestu.

Zažijte výklad karet, který Vás pozitivně naladí, nasměruje na lepší životní cestu a odkryje překážky ve všech životních oblastech. Mé výklady jsou jedinečné tím, že Vám nenaprogramují do života destruktivní vzorce a nevyděsí Vás. Používám karty mariášové a jako doplněk podle konkrétních potřeb klienta Osho Zen tarot, Tarotové karty a Orákulum vizí. V kartách dokáži vyčíst nejen události z minulosti, přítomnosti a budoucnosti, kterou lze ale ovlivnit a změnit, ale také programy z minulých životů a přítomnost duší, které zde uvízly a blokují harmonický průběh života či temné energie, které následně odvádím pryč.


Vážená paní kartářko, úplně mne překvapilo, jak se Vaše slova shodují s aktuální situací života mého syna. Až neuvěřitelné. Syn byl šokován, jak přesně jste popsala jeho duševní rozpoložení. Pak se stále jen usmíval.


Vaše výklady jsou přesné a plní se… Jste úžasná, děkuji.


Děkuji za hezký výklad. Zatím vás chci informovat, že vše co jste mi řekla u velkého výkladu se splnilo. Moc mi pomáháte, děkuji.


Dobrý den, paní Gábinko, já Vám moc děkuji za vyložení karet, moc si Vás vážím a ještě jednou moc děkuji. Musím říci, že máte naprostou pravdu. Dala jste mi takovou jistotu, že si říkám, že snad vše zvládnu.


Celkový výklad karet 1.000,- Kč / 60 min

Výklad karet – rozbor dotazů 500,- Kč / 30 min

objednejte se ještě dnes.